Jászberényben első alkalommal került megrendezésre a JFC női nagypályás kupa.

A vendéglátókon kívül hét, szintén NB II.-es csapat kapott meghívót. A rendezők elég magasra tették a lécet, reménykedve, hogy a rendező hazai csapat nem vall szégyent ebben az erős mezőnyben sem.
Az eredmények őket igazolták, mert a 4 csapatos csoportjukba a második helyen végeztek,miután legyőzték a Zalaegerszeget és a Győri DAC UNIO FC-t is, csak a Ferencvárostól szenvedtek vereséget.

A keresztbe játszás során a másik csoport első helyén végzett Győri ETO FC- vel játszottak a döntőbe jutásért és csak egy góllal maradtak alul.
A másik ágon büntetők döntöttek az MTK HUNGÁRIA FC javára.

A harmadik helyért újra a Ferencváros következett és nyert 2:0-ra a hazaiak ellen, de az így megszerzett 4. hely is igazi bravúrnak számít, bizonyítva hogy jó úton járnak és sok kellemes percet fognak okozni szurkolóiknak a következő bajnokságban.

A tornát végül is az MTK HUNGÁRIA nyerte meg a Győri ETO előtt.

A külön díjasok között volt Jászberényi játékos, Kővágó Gitta másodmagával a torna gólkirálya lett 4 góllal.
Gratulálunk neki és természetesen egész csapatnak!

Helyosztók:
Ferencvárosi TC – MTK Hungária FC 0-0 (büntetőkkel 1-3)
Győri ETO FC – Jászberényi FC 2-1
Zalaegerszegi TE – Szolnoki MÁV FC 1-0
Monor SE – Győri DAC Unió FC 2-0

7-8. helyért Szolnoki MÁV FC – Győri DAC Unió FC a Szolnoki csapat, játék nélkül szerezte meg a 7. helyezést, mivel a Győri DAC Unió csapata sérülések miatt nem tudta vállalni a mérkőzést
5-6.helyért Zalaegerszegi TE – Monor SE 2-2 (büntetőkkel 5-4)
3-4.helyért Ferencvárosi TC – Jászberényi FC 2-0
Döntő MTK Hungária FC – Győri ETO FC 2-1

Különdíjasok:
A torna legjobb játékosa: Süle Dóra (Győri ETO FC)
A torna legjobb kapusa: Barti Luca (Ferencvárosi TC)
A torna gólkirálynője(i): Szélpál Nóra (Ferencvárosi TC) és Kővágó Gitta (Jászberényi FC) 4-4 góllal