Hagyományőrző íjásztalálkozó került megrendezésre Jászberényben a Kürt Íjászai szervezésében 2015. augusztus 1-én.
A rendezvény keretében alkalmunk nyílt összemérni felkészültségünket 20 cél leküzdése során. Mindenki saját kategóriájában mérettetett meg.
Mini, gyerek, ifjúsági, felnőtt, és bölcsek, több mint 130-an neveztek.

A Pusztai Íjászok csapatát hatan képviseltük a versenyen Pusztamonostorról. Nagyon erős mezőny volt így büszkén mondhatni, hogy jó eredménnyel zártunk.
Egy arany és egy ezüstérmet sikerült elhozni:
Kónyáné Török Erzsébet felnőtt nő kategóriában I. helyezés 402 ponttal
Kónya Flóra gyermek lány kategóriában II. helyezés 371 ponttal.

Nagyon színvonalas és jó hangulatú versenyben lehetett részünk, ötletes és jól kivitelezett célokkal.
Gratulálunk és köszönjük szépen a Kürt Íjászainak ezt a lehetőséget!

I. Kürt Emlékezete Hagyományőrző Íjászverseny eredményei:

Mini fiú:
1. hely: Polatschek Dominik 458 pont
2. hely: Benedek Ferenc Erik 180 pont

Mini lány:
1. hely: Palatinus Petra 328 pont
2. hely: Buda Brigitta 258 pont
3. hely: Polatschek Réka 230 pont
4. hely: Buda Amanda 209 pont

Fiúgyermek:
1. hely: Lengyel Bálint 413 pont
2. hely: Palatinus Tamás 394 pont
3. hely: Polatschek Péter 343 pont
4. hely: Baráth Koppány 334 pont
5. hely: IFJ. Banka Csaba 326 pont
6. hely: Nagyfi Zoltán: 304 pont
7. hely: Tóth Bálint János 297 pont
8. hely: Nagy Erik 289 pont
9. hely: Fábián Ádám: 259 pont
10. hely: Kórodi Olivér: 237 pont
11. hely: Vlasits Dávid 207 pont
12. hely: Baráth Kondor 201 pont
13. hely: Gargya Milán: 177 pont

Leánygyermek:
1. hely: Lénárt Andrea 381 pont
2. hely: Kónya Flóra 371 pont
3. hely: Hunkár Zsófia: 368 pont
4. hely: Sárközi Dóra: 198 pont
5. hely: Lencse Lilla 196 pont

Ifjúsági fiú:
1. hely: Bátori Gergely 439 pont
2. hely: Békési Bálint 410 pont
3. hely: Borbás Tamás: 366 pont
4. hely: Bíró Máté 321 pont
5. hely: Formanek Zalán 296 pont
6. hely: Pesti Máté 263 pont
7. hely: Lencse Milán 254 pont

Ifjúsági leány:
1. hely: Nagyfi Böbe 391 pont
2. hely: Pászti Vanda 288 pont
3. hely: Bálint Luca 283 pont
4. hely: Csikós Beatrix 161 pont

Felnőtt férfi:
Vas Tibor 490 pont (Vadászreflex)
1. hely: Kéri Zsolt 489 pont
2. hely: Fehérvári Gábor 483 pont
Palatinus Csaba 478 pont (Vadászreflex)
3. hely: Kéri József 473 pont
4. hely: Vereska Pál: 469 pont
5. hely: Pozsár Tamás 466 pont
6. hely: Jámbor Tibor 462 pont
7. hely: Halmai László 459 pont
8. hely: Kónya Sándor 454 pont
9. hely: Harmat Antal 443 pont
10. hely: Ábel Kis László 441 pont
11. hely: Agnecz Róbert 437 pont
12. hely: Makai Csaba 434 pont
13. hely: Kis Zsolt 430 pont
14. hely: Kovács László 428 pont
15. hely: Nagy Péter 427 pont
16. hely: Galambos Tibor 426 pont
17. hely: Marczis Atilla 423 pont
18. hely: Katona Zsolt 409 pont
19. hely: Koltár Tibor 408 pont
20. hely: Pászti Zoltán 407 pont
21. hely: Tóth István 406 pont
22. hely: Polatschek Zoltán 402 pont
23. hely: Lencse László 397 pont
24. hely: Szabó Flórián: 396 pont
25. hely: Tóth Norbert 396 pont
26. hely: Marczis László 394 pont
27. hely: Nagy Sándor 386 pont
28. hely: Kerek Tibor 383 pont
29. hely: Kolláth Imre 383 pont
30. hely: Tóth Mihály 380 pont
31. hely: Kun László 376 pont
32. hely: Kövesdi Tamás 375 pont
33. hely: Pesti Zsolt 375 pont
34. hely: Lengyel István 370 pont
35. hely: Balogh S. János: 367 pont
36. hely: Lencse Zoltán 365 pont
37. hely: Lénárt András 360 pont
38. hely: Paragh Gábor 355 pont
39. hely: Tomonyiczka József 355 pont
40. hely: Csuka Viktor 353 pont
41. hely: Pénzes Lajos 341 pont
42. hely: Rudas Tibor 341 pont
43. hely: Hunyás Zoltán 333 pont
44. hely: Zsigmond Sándor 333 pont
45. hely: Kóbor Zoltán 318 pont
46. hely: Kalmár József 313 pont
47. hely: Nyírő Zsolt 307 pont
48. hely: Hunyás Dávid 304 pont
49. hely: Béres Gábor 302 pont
50. hely: Bíró András 292 pont
51. hely: Szegfű László 284 pont
52. hely: Földházi Tamás 276 pont
53. hely: Banka Csaba 270 pont
54. hely: Dr. Balogh János 267 pont
55. hely: Deák Csaba 261 pont
56. hely: Mátécsa László 253 pont
57. hely: Csikány László 248 pont
58. hely: Bálint Péter 240 pont
59. hely: Kórodi András: 194 pont
60. hely: Csikós Róbert 181 pont

Felnőtt nő:
1. hely: Kónyáné Török Erzsébet 402 pont
2. hely: Békésiné Mező Brigitta: 397 pont
3. hely: Vas Bianka 375 pont (24 db. 10 pontos)
3. hely: Vasné köteles Anita: 375 pont (20db. 10 pontos)
4. hely: Kovácsné Molnár Edina 330 pont
5. hely: Pozsárné Petrovics Laura 318 pont
6. hely: Németh Julcsi 317 pont
7. hely: Kövesdi Hajnalka 301 pont
8. hely: Lénárt Andrea 285 pont
9. hely: Kántor Andrea 284 pont
10. hely: Lencséné Hajdu Tünde 279 pont
11. hely Balogh S. Ancsa 273 pont
12. hely: Nagy Éva 253 pont
13. hely: Juhász Mónika 211 pont
14. hely: Szántóné Melinda 184 pont

Bölcs férfi:
1. hely: Hunyás János 480 pont
2. hely: Faragó Béla 478 pont
3. hely: Zajacz Gábor 477 pont
4. hely: Németh Szilárd 474 pont
5. hely: Rusvai László 467 pont
6. hely: Benedek Ferenc 458 pont
7. hely: Héja István: 431 pont
8. hely: Rajkó Sándor 417 pont
9. hely: Zöldi Sándor 412 pont
10. hely: Csányi Csaba 410 pont
11. hely: Csontos József 398 pont
12. hely: Szőke György 398 pont
13. hely: Rajzinger Ferenc 366 pont
14. hely: Bandi Lajos 365 pont
15. hely: Bóna Károly 356 pont
16. hely: Tóth Gábor 318 pont
17. hely: Németh Sándor 290 pont
18. hely: Pál László 281 pont
19. hely: Pataki József 255 pont

Bölcs nő:
1. hely: Patakiné Böbe 338 pont

T.E.