Az NB III-as osztály utolsó előtti őszi fordulóban Felsőtárkányban próbálta folytatni sikerszériáját a JFC.

A mérkőzés első percében Bálint Artúrt buktatták a hazai büntetőterületen belül, azonban a játékvezető sípja néma maradt. Ez nem szegte kedvét a vendég csapatnak és Farkas János a 9. percben 10 méterről kapufás góllal megszerezte a vezetést, majd a 18. percben szintén Farkas a kapust is elfektetve az ötösről kettőre növelte a Berényiek előnyét.(0:2)

A második félidő elején egy Szatmári kapus kirúgása után Szilágyi Norbert is betalált.(0:3)
Sajnos ezután jött egy negyedórás kihagyás, és a hazaiak három gólt is berámoltak. (3:3)
Az utolsó 25 percben létszámfölénybe kerültek a vendégek (Kiállítva: Ludánszki István Felsőtárkány 67’), de csak helyzetekig sikerült eljutni, így az eredmény már nem változott.

A mérkőzést így értékelte Németh Gyula Jászberény mestere:

„Csalódott vagyok én és a csapat is, hogy csak egy ponttal távozhattunk. Az első és a második félidőben is volt egy-egy negyedórás kihagyásunk, amit a hazai csapat kihasznált, de megőriztük hat hete tartó veretlenségünket.

A megyei I. osztályban pontatlanok maradtak csapataink.

Jászfényszaru Törökszentmiklóson már az első félidő végére két gólos hátrányba került, a második félidő elején sikerült a szépítés , azonban egy újabb hazai találattal eldőlt a meccs. Az utolsó percben Baranyi László másodszor is még kozmetikázta az eredményt.

Jánoshida hazai környezetben meglepetésre vereséget szenvedett a mezőny végéhez tartozó Martfű ellen .

A megyei II. osztályban Jászboldogháza az egyik dobogóesélyes, Tiszaföldvár ellen gyűjtötte be a 3 pontot, ezzel a győzelemmel a csapat már a középmezőnyben tanyázik.

Jászladánynak továbbra sem jelent előnyt a hazai pálya és meglehetősen sima vereséget szenvedett Szászberektől.